Hledáte moderní bezúdržbový plot? Chcete si plot vytvořit podle vlastních představ? Naše hliníkové ploty ALUPASS tyto požadavky splňují. Skvěle se hodí k moderním i tradičním stavbám. 

VÝHODY 

  • Jednou z hlavních výhod hliníkových plotů je jejich odolnost. Narozdíl od dřeva, které může časem hnít, deformovat se a praskat, je hliník odolný vůči rzi, korozi a povětrnostním vlivům. Díky tomu jsou hliníkové ploty nenáročné na údržbu, protože nevyžadují pravidelné natírání nebo moření, jako dřevěné ploty.

  • Další výhodou hliníkových plotů je jejich univerzálnost. Dodávají se v různých stylech a provedeních, takže je lze upravit tak, aby vyhovovaly jakýmkoli estetickým nebo funkčním potřebám.

  • Hliníkové ploty se také snadno instalují a udržují. Jsou lehké a snadno se s nimi manipuluje, takže je lze rychle a snadno nainstalovat bez potřeby těžkého vybavení nebo specializovaných nástrojů. Hliníkové ploty navíc díky své odolnosti vydrží mnoho let bez nutnosti oprav nebo výměny.

         

  • Celkově jsou hliníkové ploty skvělou variantou oplocení pro ty, kteří chtějí plot nenáročný na údržbu, odolný a všestranný, který dodá jejich pozemku bezpečnost i estetický vzhled.

Příklady instalace

Katalog 1

Katalog 2

Instalace a údržba

Jednotlivé produkty k zakoupení naleznete níže.