Cena
10 650,37 Kč s DPH
Původní cena
11 210,92 Kč s DPH
Ušetříte
5 % (560,55 Kč)
Kód produktu
8595068406342
8595068406342
Parametry
| Barva | zelená |
|---|---|
| Jednotka | ks |
| Počet balení | 1.000 |
| Hmotnost | 51 kg |
| Použití | zahrada, průmysl |
| Typ | dvoukřídlá |
| Rozměr | 3580 × 1950 mm |
| Šířka | 358 cm |
| Značka | SOLID® |
| Povrchová úprava | Zn + PVC |
| Průměr sloupku | 76 mm |
| Oko | 50 × 100 mm |
| Průměr drátu | 3,50 mm |
| Rám | kulatý profil |
| Výplň | svařovaná síť |
| Výška | 195 cm |
| Zamykání | visací zámek |
| Výška sloupku | 260 cm |


