Cena
7 399,94 Kč s DPH
Původní cena
7 789,41 Kč s DPH
Ušetříte
5 % (389,47 Kč)
Kód produktu
8595068414071
8595068414071 Více
branka poplastovaná (Zn + PVC) barva - zelená rám z kulatých profilů (uzavřený) výplň čtyřhrčanné pletivo velikost ok 45 × 45 mm průměr drátu 2,70 mm součástí branky jsou 2 sloupky včetně kloubových závěsů součástí je zámek s vložkou FAB
Parametry
| Barva | zelená |
|---|---|
| Jednotka | ks |
| Počet balení | 1.000 |
| Hmotnost | 33,8 kg |
| Použití | zahrada |
| Typ | tenisová |
| Rozměr | 1250 × 2200 mm |
| Šířka | 125 cm |
| Značka | IDEAL® TENIS |
| Povrchová úprava | Zn + PVC |
| Oko | 45 × 45 mm |
| Průměr drátu | 2,7 mm |
| Rám | kulatý profil |
| Výplň | čtyřhranné pletivo |
| Výška | 220 cm |
| Zamykání | FAB zámek |






