8595068451991
Parametry
| Barva | - |
|---|---|
| Jednotka | ks |
| Počet balení | 1.000 |
| Hmotnost | 79,6 kg |
| Použití | zahrada, průmysl |
| Typ | dvoukřídlá |
| Rozměr | 4118 × 1745 mm |
| Šířka | 411,8 cm |
| Značka | PILOFOR® |
| Povrchová úprava | Zn |
| Oko | 50 × 200 mm |
| Průměr drátu | 5 mm |
| Rám | čtyřhranný profil |
| Výška | 174,5 cm |


