Cena
2 485,12 Kč s DPH
Původní cena
2 615,92 Kč s DPH
Ušetříte
5 % (130,80 Kč)
Kód produktu
8595068414286
8595068414286 Více
povrchová úprava Zn + PVC rám z kulatých profilů (uzavřený) výplň svařovaná síť velikost ok 50 × 100 mm průměr drátu 3,50 mm součástí branky jsou 2 sloupky včetně stavitelných závěsů součástí je záklopka, uzamykatelná visacím zámkem barva - zelená
Parametry
| Barva | zelená |
|---|---|
| Jednotka | ks |
| Počet balení | 1.000 |
| Hmotnost | 14,6 kg |
| Použití | zahrada |
| Typ | jednokřídlá |
| Rozměr | 1078 × 1500 mm |
| Šířka | 107,8 cm |
| Značka | ECONOMY® |
| Povrchová úprava | Zn + PVC |
| Průměr sloupku | 48 mm |
| Oko | 50 × 100 mm |
| Průměr drátu | 3,5 mm |
| Rám | kulatý profil |
| Výplň | svařovaná síť |
| Výška | 150 cm |
| Zamykání | záklopka |
| Výška sloupku | 200 cm |


