Cena
4 406,38 Kč s DPH
Původní cena
4 638,29 Kč s DPH
Ušetříte
5 % (231,91 Kč)
Kód produktu
8595068453162
8595068453162 Více
povrchová úprava Zn + PVC rám z kulatých profilů (uzavřený) výplň čtyřhranné pletivo velikost ok 55 × 55 mm průměr drátu 2,50 mm barva - antracit součástí branky jsou 2 sloupky včetně stavitelných kloubových závěsů součástí branky je zámek s vloužkou
Parametry
| Barva | antracit |
|---|---|
| Jednotka | ks |
| Počet balení | 1.000 |
| Hmotnost | 20 kg |
| Použití | zahrada |
| Typ | jednokřídlá |
| Rozměr | 1085 × 1550 mm |
| Šířka | 108,5 cm |
| Značka | IDEAL® |
| Povrchová úprava | Zn + PVC |
| Průměr sloupku | 60 mm |
| Oko | 55 × 55 mm |
| Průměr drátu | 2,5 mm |
| Rám | kulatý profil |
| Výplň | čtyřhranné pletivo |
| Výška | 155 cm |
| Zamykání | FAB zámek |
| Výška sloupku | 220 cm |


