Cena
7 920,28 Kč s DPH
Původní cena
8 337,14 Kč s DPH
Ušetříte
5 % (416,86 Kč)
Kód produktu
8595068414989
8595068453490 Více
povrchová úprava Zn + PVC, lakováno 2 × rám ze čtyřhranných profilů (uzavřený) výplň svařovaný panel velikost ok 50 × 200 mm průměr drátu 5,00 mm součástí branky jsou 2 sloupky včetně kloubových stavitelných závěsů součástí je zámek FAB, hliníková klika a plastový doraz branky branka je univerzální (levá i pravá) barva - zelená
Parametry
| Barva | zelená |
|---|---|
| Jednotka | ks |
| Počet balení | 1.000 |
| Hmotnost | 32,3 kg |
| Použití | zahrada, průmysl |
| Typ | jednokřídlá |
| Rozměr | 1094 × 1745 mm |
| Šířka | 109,4 cm |
| Značka | PILOFOR® |
| Povrchová úprava | Zn + PVC |
| Oko | 50 × 200 mm |
| Průměr drátu | 5 mm |
| Rám | čtyřhranný profil |
| Výplň | svařovaná síť |
| Výška | 174,5 cm |
| Zamykání | FAB zámek |
| Výška sloupku | 238 cm |


