Cena
11 448,09 Kč s DPH
Původní cena
12 050,62 Kč s DPH
Ušetříte
5 % (602,53 Kč)
Kód produktu
8595068452455
8595068452455 Více
povrchová úprava Zn rám ze čtyřhranných profilů (uzavřený) výplň svařovaný panel velikost ok 50 × 200 mm průměr drátu 5,00 mm součástí branky jsou 2 sloupky včetně kloubových stavitelných závěsů součástí je zámek FAB, hliníková klika a plastový doraz branky branka je univerzální (levá i pravá)
Parametry
| Barva | - |
|---|---|
| Jednotka | ks |
| Počet balení | 1.000 |
| Hmotnost | 21,84 kg |
| Použití | zahrada, průmysl |
| Typ | jednokřídlá |
| Rozměr | 1094 × 1045 mm |
| Šířka | 109,4 cm |
| Značka | PILOFOR® |
| Povrchová úprava | Zn |
| Oko | 50 × 200 mm |
| Průměr drátu | 5 mm |
| Rám | čtyřhranný profil |
| Výška | 104,5 cm |
| Zamykání | FAB zámek |


