Cena
11 995,38 Kč s DPH
Původní cena
12 626,71 Kč s DPH
Ušetříte
5 % (631,33 Kč)
Kód produktu
8595068451199
8595068451199 Více
povrchová úprava Zn rám ze čtyřhranných profilů (uzavřený) výplň svařovaný panel velikost ok 50 × 200 mm průměr drátu 5,00 mm součástí branky jsou 2 sloupky včetně kloubových stavitelných závěsů součástí je zámek FAB, hliníková klika a plastový doraz branky branka je univerzální (levá i pravá)
Parametry
| Barva | - |
|---|---|
| Jednotka | ks |
| Počet balení | 1.000 |
| Hmotnost | 25,2 kg |
| Použití | zahrada, průmysl |
| Typ | jednokřídlá |
| Rozměr | 1094 × 1245 mm |
| Šířka | 109,4 cm |
| Značka | PILOFOR® |
| Povrchová úprava | Zn |
| Oko | 50 × 200 mm |
| Průměr drátu | 5 mm |
| Rám | čtyřhranný profil |
| Výplň | svařovaná síť |
| Výška | 124,5 cm |
| Zamykání | FAB zámek |
| Výška sloupku | 188 cm |


