Cena
7 661,70 Kč s DPH
Původní cena
8 064,94 Kč s DPH
Ušetříte
5 % (403,24 Kč)
Kód produktu
8595068451861
8595068451861
Parametry
| Barva | antracit |
|---|---|
| Jednotka | ks |
| Počet balení | 1.000 |
| Hmotnost | 27,3 kg |
| Použití | zahrada, průmysl |
| Typ | jednokřídlá |
| Rozměr | 1090 × 1380 mm |
| Šířka | 109 cm |
| Značka | PILOFOR® SUPER |
| Povrchová úprava | Zn + PVC |
| Oko | 50 × 200 mm |
| Průměr drátu | vodorovné 2 × 6 mm, svislé 5 mm |
| Rám | čtyřhranný profil |
| Výška | 138 cm |


