Cena
5 975,90 Kč s DPH
Původní cena
6 290,41 Kč s DPH
Ušetříte
5 % (314,51 Kč)
Kód produktu
8595068406625
8595068406625
Parametry
| Barva | zelená |
|---|---|
| Jednotka | ks |
| Počet balení | 1.000 |
| Hmotnost | 21,1 kg |
| Použití | zahrada, průmysl |
| Typ | jednokřídlá |
| Rozměr | 1090 × 980 mm |
| Šířka | 109 cm |
| Značka | PILOFOR® SUPER |
| Povrchová úprava | Zn + PVC |
| Oko | 50 × 200 mm |
| Průměr drátu | vodorovné 2 × 6 mm, svislé 5 mm |
| Rám | čtyřhranný profil |
| Výplň | svařovaná síť |
| Výška | 98 cm |
| Zamykání | FAB zámek |
| Výška sloupku | 163 cm |


