Cena
11 062,18 Kč s DPH
Původní cena
11 644,40 Kč s DPH
Ušetříte
5 % (582,22 Kč)
Kód produktu
8595068452820
8595068452820 Více
povrchová úprava Zn rám ze čtyřhranných profilů (uzavřený) výplň svařovaný panel velikost ok 50 × 200 mm průměr drátu 5,00 mm součástí branky jsou 2 sloupky včetně kloubových stavitelných závěsů součástí je zámek FAB, hliníková klika a plastový doraz branky branka je univerzální (levá i pravá)
Parametry
| Barva | - |
|---|---|
| Jednotka | ks |
| Počet balení | 1.000 |
| Hmotnost | 20,8 kg |
| Použití | zahrada, průmysl |
| Typ | jednokřídlá |
| Rozměr | 1094 × 980 mm |
| Šířka | 109,4 cm |
| Značka | PILOFOR® SUPER |
| Povrchová úprava | Zn |
| Oko | 50 × 200 mm |
| Průměr drátu | vodorovné 2 × 6 mm, svislé 5 mm |
| Rám | čtyřhranný profil |
| Výška | 98 cm |


