Cena
3 301,56 Kč s DPH
Původní cena
3 475,33 Kč s DPH
Ušetříte
5 % (173,77 Kč)
Kód produktu
8595068450451
8595068450451 Více
svařovaný panel pozinkovaný (Zn) velikost ok 50 × 200 mm ploché provedení průměr drátů: vodorovné 2 × 8 mm svislé 6 mm výška 203 cm
Parametry
| Barva | Zn |
|---|---|
| Jednotka | ks |
| Počet balení | 1.000 |
| Hmotnost | 41,5 kg |
| Použití | průmysl |
| Rozměr | 2500 × 2030 mm |
| Značka | PILOFOR® SUPER STRONG |
| Povrchová úprava | Zn + PVC |
| Oko | 50 × 200 mm |
| Průměr drátu | 8 mm |
| Výška | 203 cm |
| Typ plotového panelu | plochý |


