Cena
3 018,95 Kč s DPH
Původní cena
3 177,85 Kč s DPH
Ušetříte
5 % (158,90 Kč)
Kód produktu
8595068401613
8595068401613 Více
typ plotoviny 280 R velikost ok 10 × 10 mm balení 50 m
Parametry
| Barva | zelená |
|---|---|
| Jednotka | ks |
| Počet balení | 1.000 |
| Hmotnost | 21,5 kg |
| Použití | zahrada |
| Povrchová úprava | PE |
| Oko | 10 × 10 mm |
| Průměr drátu | 5 mm |
| Výška | 80 cm |


