8595068446294 Více
typ plotoviny 285 R velikost ok 27 × 27 mm balení 10 m
Parametry
| Barva | zelená |
|---|---|
| Jednotka | ks |
| Počet balení | 1.000 |
| Hmotnost | 5 kg |
| Použití | zahrada |
| Povrchová úprava | PE |
| Oko | 27 × 27 mm |
| Průměr drátu | 5 mm |
| Výška | 150 cm |


