Cena
2 747,06 Kč s DPH
Původní cena
2 891,65 Kč s DPH
Ušetříte
5 % (144,59 Kč)
Kód produktu
8595068446744
8595068446744 Více
typ plotoviny 285 R velikost ok 27 × 27 mm balení 50 m
Parametry
| Barva | zelená |
|---|---|
| Jednotka | ks |
| Počet balení | 1.000 |
| Hmotnost | 22,4 kg |
| Použití | zahrada |
| Povrchová úprava | PE |
| Oko | 27 × 27 mm |
| Průměr drátu | 5 mm |
| Výška | 150 cm |


