8595068446300 Více
typ plotoviny 301 R velikost ok 13 × 13 mm balení 10 m
Parametry
| Barva | zelená |
|---|---|
| Jednotka | ks |
| Počet balení | 1.000 |
| Hmotnost | 5,2 kg |
| Použití | zahrada |
| Povrchová úprava | PE |
| Oko | 13 × 13 mm |
| Průměr drátu | 5 mm |
| Výška | 100 cm |


