Cena
720,18 Kč s DPH
Původní cena
758,09 Kč s DPH
Ušetříte
5 % (37,91 Kč)
Kód produktu
8595068446287
8595068446287 Více
typ plotoviny 401 R velikost ok 17 × 17 mm balení 10 m
Parametry
| Barva | zelená |
|---|---|
| Jednotka | ks |
| Počet balení | 1.000 |
| Hmotnost | 4,8 kg |
| Použití | zahrada |
| Povrchová úprava | PE |
| Oko | 17 × 17 mm |
| Průměr drátu | 4,2 mm |
| Výška | 125 cm |


