8595068401590 Více
typ plotoviny 401 R velikost ok 17 × 17 mm balení 50 m
Parametry
| Barva | zelená |
|---|---|
| Jednotka | ks |
| Počet balení | 1.000 |
| Hmotnost | 24 kg |
| Použití | zahrada |
| Povrchová úprava | PE |
| Oko | 17 × 17 mm |
| Průměr drátu | 4,2 mm |
| Výška | 125 cm |


