Cena
212,28 Kč s DPH
Původní cena
223,45 Kč s DPH
Ušetříte
5 % (11,17 Kč)
Kód produktu
8595068406090
8595068406090 Více
kvalitní český výrobek garance až 25 let* bez natírání a lakování jednoduchá údržba vysoká odolnost vůči rozmarům počasí originální design
Parametry
| Jednotka | ks |
|---|---|
| Počet balení | 1.000 |
| Hmotnost | 1,75 kg |
| Délka | 100 cm |
| Rozměr | 1000 × 90 × 15 mm |
| Šířka | 9 cm |
| Značka | PILWOOD® |
| Průměr drátu | 3 mm |


