Cena
205,61 Kč s DPH
Původní cena
216,43 Kč s DPH
Ušetříte
5 % (10,82 Kč)
Kód produktu
8595068448878
8595068448878 Více
stabilizační držák pozinkovaný (Zn) - průběžný výška 200 mm průměr otvoru 48 mm
Parametry
| Barva | Zn |
|---|---|
| Jednotka | ks |
| Počet balení | 1.000 |
| Hmotnost | 0,94 kg |
| Použití | podhrabová deska |
| Typ | držák |
| Povrchová úprava | Zn |
| Výška | 20 cm |
| Průměr | 48 mm |


