Cena
84,22 Kč s DPH
Původní cena
88,64 Kč s DPH
Ušetříte
5 % (4,42 Kč)
Kód produktu
8595068418642
8595068418642 Více
stabilizační držák plastový (PVC) - průběžný výška 200 mm průměr otvoru 38 mm
Parametry
| Barva | šedá |
|---|---|
| Jednotka | ks |
| Počet balení | 1.000 |
| Hmotnost | 0,19 kg |
| Použití | podhrabová deska |
| Typ | držák |
| Povrchová úprava | PVC |
| Výška | 20 cm |
| Průměr | 38 mm |


