Cena
92,48 Kč s DPH
Původní cena
97,34 Kč s DPH
Ušetříte
5 % (4,86 Kč)
Kód produktu
8595068452363
8595068452363 Více
stabilizační držák plastový (PVC) - průběžný výška 200 mm průměr otvoru 48 mm
Parametry
| Barva | šedá |
|---|---|
| Jednotka | ks |
| Počet balení | 1.000 |
| Hmotnost | 0,24 kg |
| Použití | podhrabová deska |
| Typ | držák |
| Povrchová úprava | PVC |
| Výška | 20 cm |
| Průměr | 48 mm |


