Cena
1 726,54 Kč s DPH
Původní cena
1 817,41 Kč s DPH
Ušetříte
5 % (90,87 Kč)
Kód produktu
8595068447444
8595068447444 Více
svařovaný panel poplastovaný (Zn + PVC) velikost ok 50 × 200 mm provedení s prolisem průměr drátu 5 mm výška 203 cm barva - zelený
Parametry
| Barva | zelená |
|---|---|
| Jednotka | ks |
| Počet balení | 1.000 |
| Hmotnost | 19,6 kg |
| Použití | zahrada |
| Rozměr | 2500 × 2030 mm |
| Značka | PILOFOR® CLASSIC |
| Povrchová úprava | Zn + PVC |
| Oko | 50 × 200 mm |
| Průměr drátu | 5 mm |
| Výška | 203 cm |
| Typ plotového panelu | s prolisem |


