8595068447574 Více
svařovaný panel pozinkovaný (Zn) velikost ok 50 × 200 mm provedení s prolisem průměr drátu 5 mm výška 153 cm
Parametry
| Barva | Zn |
|---|---|
| Jednotka | ks |
| Počet balení | 1.000 |
| Hmotnost | 16,5 kg |
| Použití | zahrada |
| Rozměr | 2500 × 1530 mm |
| Značka | PILOFOR® CLASSIC |
| Povrchová úprava | Zn |
| Oko | 50 × 200 mm |
| Průměr drátu | 5 mm |
| Výška | 153 cm |
| Typ plotového panelu | s prolisem |


