Cena
1 768,24 Kč s DPH
Původní cena
1 861,31 Kč s DPH
Ušetříte
5 % (93,07 Kč)
Kód produktu
8595068401859
8595068401859 Více
svařovaný panel velikost ok 50 × 200 mm ploché provedení průměr drátů: vodorovné 2 × 6 mm svislé 5 mm
Parametry
| Barva | Fe |
|---|---|
| Jednotka | ks |
| Počet balení | 1.000 |
| Hmotnost | 22,8 kg |
| Použití | průmysl |
| Rozměr | 2500 × 1830 mm |
| Značka | PILOFOR® SUPER |
| Povrchová úprava | Fe |
| Oko | 50 × 200 mm |
| Průměr drátu | 6 mm |
| Výška | 183 cm |
| Typ plotového panelu | plochý |


