Cena
2 108,58 Kč s DPH
Původní cena
2 219,56 Kč s DPH
Ušetříte
5 % (110,98 Kč)
Kód produktu
8595068401804
8595068401804 Více
svařovaný panel velikost ok 50 × 200 mm ploché provedení průměr drátů: vodorovné 2 × 6 mm svislé 5 mm svařen z galvanicky pozinkovaných drátů
Parametry
| Barva | Fe |
|---|---|
| Jednotka | ks |
| Počet balení | 1.000 |
| Hmotnost | 25,4 kg |
| Použití | průmysl |
| Rozměr | 2500 × 2030 mm |
| Značka | PILOFOR® SUPER |
| Povrchová úprava | - |
| Oko | 50 × 200 mm |
| Průměr drátu | 6 mm |
| Výška | 203 cm |
| Typ plotového panelu | plochý |


