8595068446270 Více
typ plotoviny 300 R velikost ok 22 × 22 mm balení 10 m
Parametry
| Barva | zelená |
|---|---|
| Jednotka | ks |
| Počet balení | 1.000 |
| Hmotnost | 4,6 kg |
| Použití | zahrada |
| Povrchová úprava | PE |
| Oko | 22 × 22 mm |
| Průměr drátu | 5 mm |
| Výška | 105 cm |


