Cena
3 128,09 Kč s DPH
Původní cena
3 292,72 Kč s DPH
Ušetříte
5 % (164,63 Kč)
Kód produktu
8595068421857
8595068421857 Více
typ plotoviny 301 R velikost ok 13 × 13 mm balení 50 m
Parametry
| Barva | zelená |
|---|---|
| Jednotka | ks |
| Počet balení | 1.000 |
| Hmotnost | 25 kg |
| Použití | zahrada |
| Povrchová úprava | PE |
| Oko | 13 × 13 mm |
| Průměr drátu | 5 mm |
| Výška | 100 cm |


