Cena
214,52 Kč s DPH
Původní cena
225,81 Kč s DPH
Ušetříte
5 % (11,29 Kč)
Kód produktu
8595068423127
8595068423127 Více
stabilizační držák pozinkovaný (Zn) - průběžný výška 300 mm průměr otvoru 48 mm
Parametry
| Barva | Zn |
|---|---|
| Jednotka | ks |
| Počet balení | 1.000 |
| Hmotnost | 1,35 kg |
| Použití | podhrabová deska |
| Typ | držák |
| Povrchová úprava | Zn |
| Výška | 30 cm |
| Průměr | 48 mm |


